W Walentynki wyraź swoje uczucia na ekranie w centrum Warszawy

Dziękujemy za zaufanie i przesłanie zgłoszenia

Cieszymy się, że możemy być częścią tego wyjątkowego dnia!

Następny krok? Gdy zgłoszenie zostanie zweryfikowane, otrzymasz wiadomość na podany przez Ciebie adres e-mail.

Życzymy miłego dnia!

Powrót do formularza
Jak to działa

Wpisz wiadomość, którą chcesz przekazać ukochanej osobie, a my wyświetlimy ją na ekranie w centrum Warszawy. Wyślemy Ci też pamiątkowe zdjęcie!

 • Wpisz swoje imię i nazwisko (wymagane)
 • Podaj swój adres e-mail (wymagane)
 • Możesz wybrać preferowaną godzinę wyświetlenia komunikatu
 • Wpisz treść wyznania, które ma pojawić się na ekranie (maksymalnie 110 znaków)
 • Możesz dodać Wasze wspólne zdjęcie w dobrej jakości
 • Sprawdź swoją pocztę!
Poznaj nasz LOVESCREEN
Przykładowe wyznania
 • Asiu, kocham Cię najmocniej na świecie!
  – Michał
 • Paula, jesteś całym moim światem!
  – Dominik
 • Grzesiek! Dziękuję, że jesteś!
  – Zuza

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy Twoje zgłoszenie zostanie zweryfikowane, otrzymasz wiadomość e-mail z decyzją dotyczącą jego wyświetlenia. Jeśli Twój komunikat zostanie skierowany do emisji, otrzymasz informacje o godzinie, o której pojawi się na ekranie 14 lutego 2022 r. Dodatkowo następnego dnia na Twój adres e-mail prześlemy pamiątkowe zdjęcie dokumentujące Twoje wyznanie wyświetlone na naszym ekranie.
Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia, jednak tekstu nie może być za dużo, aby był czytelny i dobrze widoczny. W treści komunikatu warto się podpisać i wpisać imię ukochanej osoby, aby Twoja wiadomość była spersonalizowana.
Nie, nie musisz dodawać zdjęcia. Możesz przesłać sam tekst, pamiętaj jednak aby w treści komunikatu wpisać swoje imię i imię ukochanej osoby, aby Twój komunikat był spersonalizowany i wyjątkowy.
Aby przygotowanie spotu było możliwe, przesłane przez Ciebie zdjęcie musi być dobrej jakości i spełniać wymogi opisane w regulaminie. Musisz posiadać prawa autorskie do przesyłanego zdjęcia.
Podając w formularzu swoje dane i naciskając „Wyślij”, zgadzasz się na otrzymywanie newslettera od Screen Network S.A. (ul. Stawki 2A, 00-193 Warszawa, dalej: „my”). W ramach newslettera będziemy okresowo przesyłać na Twój adres e-mail oferty specjalne, promocje i aktualności oraz treści marketingowe dotyczące Screen Network i naszych partnerów biznesowych, których aktualizowana na bieżąco lista jest dostępna tutaj. Na podstawie Twojej zgody będziemy – jako administrator – przetwarzać Twoje dane osobowe, podane w formularzu, w celu dostarczania Ci newslettera. Możesz w każdym czasie wycofać zgodę i tym samym zrezygnować z newslettera (np. naciskając odpowiedni przycisk w stopce wiadomości lub pisząc do nas na: 4funmedia@daneosobowe.pl.). Wycofanie zgody nie wpływa na legalność działań podjętych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas Twoich danych i Twoich prawach znajdziesz w polityce prywatności.
screennetwork.pl - 2022 © Wszystkie treści na stronie są zastrzeżone prawami autorskimi.